Passenger

klubstudio - Passenger

22.03.2022 / wt. / 20:00

THE DOORS: 19:00

Bilety od 99999zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
AlterArt eBilet
Wydarzenie zostało przeniesione z 16.03.2021 / wt. na 22.03.2022 / wt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

AlterArt

OPIS WYDARZENIA


Przez 10 lat solowej działalności, Michael David Rosenberg, znany pod scenicznym pseudonimem Passenger, zasłynął jako niezwykle zdolny singer-songwriter i autor jednego z największych akustycznych przebojów dekady - "Let Her Go". Już 27 września wystąpi w krakowskim klubie Studio. Przedsprzedaż biletów - 29 stycznia. Regularna sprzedaż rusza 31 stycznia.

W ubiegłym roku ukazał się najnowszy, wydany własnymi środkami album artysty „Sometimes It's Something, Sometimes It's Nothing at All”. Bardzo intymna płyta, do nagrania której muzyk zaprosił wyłącznie kwartet smyczkowy, powstała w słynnym Abbey Road Studios. Jak zapowiedział Passenger, wszystkie dochody z jej sprzedaży przeznaczone zostaną na wsparcie brytyjskiej organizacji Shelter, która zajmuje się poprawą sytuacji osób bezdomnych. W styczniu muzyk opublikował premierowy utwór „Sandstorm”, do którego powstał teledysk nakręcony w Dubaju i Afryce Południowej.

GALERIA


WIDEO