KLUB STUDIO - Passenger

Passenger

klubstudio - Passenger

12.09.2022 / pon. / 20:00

THE DOORS: 19:00
Wydarzenie zostało przeniesione z 22.03.2022 / wt. na 12.09.2022 / pon. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

AlterArt

OPIS WYDARZENIA


Europejska trasa Passengera zostaje przełożona. Nowa data koncertu to 12.09.2022. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność na nową datę.

Przez 10 lat solowej działalności, Michael David Rosenberg, znany pod scenicznym pseudonimem Passenger, zasłynął jako niezwykle zdolny singer-songwriter i autor jednego z największych akustycznych przebojów dekady - "Let Her Go". Już 27 września wystąpi w krakowskim klubie Studio.

W ubiegłym roku ukazał się najnowszy, wydany własnymi środkami album artysty „Sometimes It's Something, Sometimes It's Nothing at All”. Bardzo intymna płyta, do nagrania której muzyk zaprosił wyłącznie kwartet smyczkowy, powstała w słynnym Abbey Road Studios. Jak zapowiedział Passenger, wszystkie dochody z jej sprzedaży przeznaczone zostaną na wsparcie brytyjskiej organizacji Shelter, która zajmuje się poprawą sytuacji osób bezdomnych. W styczniu muzyk opublikował premierowy utwór „Sandstorm”, do którego powstał teledysk nakręcony w Dubaju i Afryce Południowej.

WIDEO