Klub Studio - Tones and I

Tones and I

23.03 / pon. / 20:00 / BRAMY: 19:00

CENY BILETÓW

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

79 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

69 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

ZAKUP BILETÓW KOLEKCJONERSKICH

Bilety kolekcjonerskie nie są dostępne w sprzedaży stacjonarnej

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Tones and I
Billy Davis
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: FKP Scorpio

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Tones And I, prawdziwe nazwisko Toni Watson, młoda australijska artystka, której hitu „Dance Monkey” słucha już cały świat, zagra w ramach swojego europejskiego tournee swój pierwszy koncert w Polsce, 23 marca 2020 roku, w krakowskim Klub Studio.

Support: BILLY DAVIS

Pochodząca z półwyspu Mornington w Australii, Tones And I rozpoczęła muzyczną przygodę grając na ulicach Byron Bay na początku 2018 roku. Jej występy od początku przyciągały tłumy. Już po krótkim czasie pierwszy singiel Tones And I - „Johnny Run Away” - znalazł się na antenach stacji radiowych w całym kraju i osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel Tones And I “Dance Monkey” osiągnął pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. Tones And I o utworze: „Dance Monkey opowiada o tym, jak zmniejszyło się nasze uznanie dla występów artystów na żywo, ze względu na dostęp do rozrywki w każdej chwili i w każdym miejscu za pomocą kliknięcia przycisku w mediach społecznościowych”.

Na koncercie w Klubie Studio Tones And I zaprezentuje również utwory z debiutanckiej epki „The Kids Are Coming”, która ukazała się 30 sierpnia tego roku.