KLUB STUDIO - Drain Gang

Drain Gang

Bladee, Ecco2K, Thaiboy Digital,

klubstudio - Drain Gang 1

5.09.2022 / pon. / 21:00

THE DOORS: 19:00
Wydarzenie zostało przeniesione z 22.06.2022 / śr. na 5.09.2022 / pon. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Follow The Step

OPIS WYDARZENIA


ZMIANA TERMINU KONCERTU

Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, koncerty Drain Gang w Polsce zostają przeniesione na czerwiec.

Nowa data koncertu w Krakowie: 22 czerwca 2022 Nowa data koncertu w Warszawie: 21 czerwca 2022

Zakupione bilety na wydarzenie zachowują swoją ważność.

Kolektyw Drain Gang na dwóch koncertach w Polsce! Bladee, Ecco2K, Thaiboy Digital, Whitearmor i zagrają 19 lutego 2022 r. w Warszawie i 20 lutego 2022 r. w Krakowie.

Szwedzki kolektyw artystyczny powstał w 2013 r., początkowo funkcjonując jako Gravity Boys Shield Gang. Po błyskawicznym podpisaniu kontraktu z wytwórnią YEAR0001 wypuścili pod jej skrzydłami cztery wydawnictwa: "GTBSG", "AvP", „D&G” i „Trash Island”.

W skład Drain Gang wchodzą: Bladee - Zaangażowane teksty podbite są wyjątkowo emocjonalnym wokalem. Ecco2k - Łamanie pozornie prostych wersów to jego specjalność. Nie ma sobie równych jeśli pozornie banalny popowy tekst trzeba wyrzucić z siebie w niebanalny sposób. Thaiboy Digital - Jego rap z elementami muzyki trance, jednocześnie niebiański i momentami piekielny. Whitearmor - Producent czuwający nad powyższą trójką, odpowiadający za rozmarzoną, cloud rapową atmosferę.

Bladee, Ecco2K, Thaiboy Digital, Whitearmor nie skupiają się wyłącznie na tworzeniu muzyki będącej kreatywnym połączeniem Cloud rapu i alternatywnego R&B. Interesuje ich także sztuka wizualna oraz moda, co udowodnili kilkukrotnym uczestnictwem w pokazach dla takich marek jak ALYX Studio czy HOMME.

Występy w Polsce będą częścią światowej trasy obejmujące 23 występy w Europie i Ameryce Północnej.

GALERIA


WIDEO