Klub Zaścianek - Salvador Sobral

Salvador Sobral

4.04 / czw. / 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Salvador Sobral
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Stage Production

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Zwycięzca Eurowizji, SALVADOR SOBRAL po raz pierwszy odwiedzi Polskę!

13 maja 2017 roku podbił serca całej Europy wykonując utwór „Amar Pelos Dois” podczas 62. konkursu Eurowizji. Zdobył najwyższą ilość punktów w dotychczasowej historii całego festiwalu, jednocześnie zapewniając po raz pierwszy zwycięstwo Portugalii. Teraz rusza w europejską trasę koncertową, podczas której odwiedzi także Polskę.

Salvador Sobral zagra 4 koncerty w Polsce i jednym z nich będzie koncert w krakowskim Klubie Studio w dniu 4 kwietnia 2019 roku!

Podczas kilkudniowego pobytu w naszym kraju Salvador Sobral odwiedzi Kraków, Katowice, Wrocław i Warszawę, gdzie zaprezentuje m.in. materiał ze swojej pierwszej płyty „Excuse me”. Wraz z najlepszymi portugalskimi muzykami Salvador zabierze nas w muzyczną podróż rozpoczynając od jazzowego feelingu, poprzez wpływy bossa-novy, aż do melodyjnych dźwięków Ameryki Łacińskiej. A to wszystko połączone będzie zniewalającą barwą jego głosu.

Salvador Sobral swoją ekstremalną ekspresją zamienia każdy występ w unikalną interpretację, która jeszcze bardziej zatapia nasze serca i pozwala oddać się przyjemności udziału w tej niesamowitej podróży. Jego delikatność, naturalna muzykalność oraz poszanowanie dla historii muzyki w pełni przekładają się na szczerość, którą przekazuje w swojej muzyce.

Już w kwietniu 2019 roku będzie można osobiście przekonać się o jego geniuszu muzycznym podczas 4 koncertów jakie muzyk zagra w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Media o Salvadorze Sobral:

The Telegraph „Portugalia wygrywa Eurowizję, z piosenką, która coś znaczy.”

Le Parisien „Jego emocje zatapiają nasze serca.”

ABC „Ekstremalna ekspresja wokalisty zamienia każdy występ w unikalną interpretację.”

El País „Sobral to muzyka. Nie ma nic wspólnego ze spektaklem lub kampanią medialną.”