Meek Oh Why? - Koncert Specjalny

klubstudio - Meek Oh Why? - Koncert Specjalny

18.03.2022 / pt. / 19:00

THE DOORS: 18:00

Bilety od 59zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet TicketClub
Wydarzenie zostało przeniesione z 21.11.2021 / niedz. na 18.03.2022 / pt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Kochani, z przykrością informujemy, że ze względów technicznych oraz logistycznych związanych z wydaniem naszego nowego albumu, jesteśmy zmuszeni przenieść premierowy koncert w krakowskim Klubie Studio – nowa data to 18.03.2021. Do zobaczenia wiosną! Meek, Oh Why? Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Osoby zainteresowane zwrotem biletów, zapraszamy do kontaktu z danym miejscem zakupu.

Zespół Meek, Oh Why? zagra 21 listopada w krakowskim Klubie Studio - tym razem w zupełnie nowej i enigmatycznej odsłonie. Nieopodal tej daty dwa lata temu ukazał się, świetnie przyjęty, krążek ,,Zachód”. Od tego czasu zespół zagrał kilkaset koncertów – m.in. na prestiżowym Wrosoundzie, Salt Wave Festiwalu czy Brass Wood Fest z L.U.C.iem i Sarsą. Już niebawem w mediach pojawi się więcej szczegółów dotyczących najbliższych planów Meek, Oh Why?’a. Czy będzie to również przełomowy rok dla młodego, wspieranego przez wytwórnię Asfalt Records artysty? Pierwsza odsłona już 21 listopada – Zapraszamy, będziecie zaskoczeni. Panie i Panowie - prapremiera!

GALERIA


WIDEO