KLUB STUDIO - KULT Akustik

KULT Akustik

klubstudio - KULT Akustik

29.05.2022 / niedz. / 19:00

THE DOORS: 18:00
Wydarzenie zostało przeniesione z 19.02.2022 / sob. na 29.05.2022 / niedz. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Galeria zdjęć

Organizator

stodola.pl

OPIS WYDARZENIA


Koncert Kultu w Klubie Studio w Krakowie, zaplanowany w ramach trasy Kult Akustik 2022, został przełożony i odbędzie się 29 maja 2022. Bardzo przepraszamy za niedogodności - wraz z zespołem Kult bardzo chcieliśmy zobaczyć się z Wami w pierwotnym terminie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty. Mamy nadzieję, że spotkamy się w komplecie wiosną!

Kult wyrusza w trasę „bez prądu”! Formacja Kazika Staszewskiego już 18 lutego rozpocznie swoje coroczne akustyczne tournée. Zespół zaplanował łącznie 16 koncertów w 12 polskich miastach. Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży!

Akustyczna trasa Kultu to wydarzenie, na które corocznie z utęsknieniem czekają wszyscy fani formacji Kazika Staszewskiego. Już w lutym zespół ponownie zabierze swoją publiczność w muzyczną podróż, w trakcie której fani będą mogli zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 18 lutego w Sali Audytoryjnej WCK we Wrocławiu i potrwa do 12 kwietnia. Zespół wystąpi także w Krakowie, Częstochowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu, Lublinie, Warszawie, Katowicach, Gdańsku oraz w Szczecinie.

GALERIA


WIDEO