LAO CHE "Trasa Pożegnalna - No To Che" + Luperman

klubstudio - LAO CHE "Trasa Pożegnalna - No To Che" + Luperman

29.10.2021 / pt. / 19:00

THE DOORS: 18:00
Wydarzenie zostało przeniesione z 10.04.2021 / sob. na 29.10.2021 / pt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane.

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Drogie Panie, Drodzy Panowie! Dryń, dryń! Dojeżdżamy na pętlę. To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia. Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu. Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da. Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy. To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć. Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy.

Ale zanim powiemy Wam i sobie „cześć”... Od dawna mamy apetyt na odświeżenie starych kawałków. Nadszedł na to czas i właściwy moment – pojedziemy z nimi w ostatnią trasę. Oczywiście nie zabraknie też tych piosenek, które doskonale znacie. Mamy nadzieję, że te koncerty zrobią dobrze Wam i nam na pożegnanie. Na pewno się dużo wydarzy podczas tej trasy. To Wam gwarantujemy. Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!”

Jako support wystąpi one-man-band: Luperman!

GALERIA