KLUB STUDIO - The HU

The HU

klubstudio - The HU

7.11.2022 / pon. / 20:00

OPIS WYDARZENIA


The HU zagra trzy listopadowe koncerty w Polsce Mongolska grupa powróci do nas ze swoim nowym, drugim albumem studyjnym! Premiera najnowszego wydawnictwa The HU została zaplanowana na 2 września 2022 roku nakładem wytwórni Better Noise Music. Kilka tygodni później grupa ruszy w europejską trasę koncertową „Black Thunder Tour”, podczas której wystąpi m.in.: w Polsce.

THE HU (Mongolia) folk, folk rock, „hunnu rock”:

Znamy już historie zespołów-ciekawostek, których gwiazda zgasła zanim na dobre zdążyła rozbłysnąć, ale ekstrawagancja The Hu nie jest ich jedynym, lecz jednym z wielu atutów. Nafaszerowany mongolskim folklorem heavy metal już parę lat temu podbił cały świat, ale przesympatyczny kwartet nie osiada na laurach, a cały czas próbuje czegoś nowego.

W jednym z wywiadów powiedzieli, że kochają każdy gatunek muzyczny i o ile takie deklaracje w przypadku zwyczajnych ludzi traktuje się z przymrużeniem oka, o tyle ci kolesie naprawdę mogą lubić wszystko. Przez ich numery przetacza się tyle pomysłów, że trudno za nimi nadążyć, ale u The Hu rządzi przede wszystkim dobra melodia. Radzimy zapiąć pasy, bo na żywo te wszystkie smaczki wybrzmiewają jeszcze intensywniej niż w wersjach studyjnych.

https://youtu.be/4Y2gK4n35hw https://www.instagram.com/thehuofficial/

https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają

Knock Out Productions

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

B90

https://www.b90.pl

https://www.facebook.com/B90klub

https://www.instagram.com/klub_b90

GALERIA


WIDEO