CENY BILETÓW

Typ biletu:
II pula normalne
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

75 zł

Typ biletu:
I pula normalne
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

65 zł

Typ biletu:
II pula ulgowe
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

65 zł

Typ biletu:
I pula ulgowe
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

55 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

ZAKUP BILETÓW KOLEKCJONERSKICH

Bilety kolekcjonerskie (w takiej samej cenie) są dostępne w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17, Kraków), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10, Kraków) w godzinach funkcjonowania klubów, oraz w Klubie Studio (ul. Budryka 4) od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 - 18:00. Informacje dotyczące biletów: +48 536 367 586.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Daria Zawiałow
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Szanowi Państwo, Ze względu na inne zawodowe zobowiązania artystki koncert Darii Zawiałow zostaje przełożony z dnia 20.3.2020 na 17.4.2020. Osoby, którym nie odpowiada nowa data koncertu, proszone są o zwrot biletów w miejscach ich zakupu. Zakupione bilety na 20.3.2020 zachowują ważność na dzień koncertu- 17.4.2020.

Daria Zawiałow na wiosnę wyrusza z kolejną częścią Helsinki Tour 3.0!

Daria Zawiałow - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów.

Inspiruje się takimi artystami jak Jack White, Radiohead, Warpaint, Foals, The XX , Arctic Monkeys, Florence and The Machine czy The Last Shadow Puppets. Mimo wielkiego podziwu dla wielu zagranicznych wykonawców, Daria śpiewa głównie w języku polskim.