KLUB STUDIO - The Dead South

The Dead South

klubstudio - The Dead South

14.11.2022 / pon. / 19:00

Bilety od 119zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet Eventim
Wydarzenie zostało przeniesione z 24.11.2020 / wt. na 14.11.2022 / pon. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

FKP Scorpio Poland

OPIS WYDARZENIA


Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, koncerty The Dead South, zaplanowane na listopad 2021, zostają przełożone. Z radością informujemy, że udało nam się ustalić nowe daty dla wszystkich czterech koncertów.
Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Was wszystkich w przyszłym roku. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

The Dead South – Served Cold Tour prezentują Antyradio, cgm, Co Jest Grane24, DlaStudenta Koncert przełożony z 24.11.2020

Prowincja Saskatchewan jest dokładnie taka, jak sugeruje jej nazwa: zagubiona w kanadyjskiej prerii. O powierzchni ponad dwukrotnie większej niż powierzchnia Polski i z zaledwie milionem mieszkańców. Natura i spokój. Być może też dużo czasu, aby wypełnić tę ciszę muzyką.

Stąd właśnie pochodzą The Dead South, którzy muzycznie idealnie harmonizują ze swoim otoczeniem. Na swoim debiutanckim albumie „Good Company” ta czwórka brodaczy w kapeluszach prezentuje swój niepowtarzalny styl - mieszankę folku, neofolku i bluegrass-folku. Ich muzykę można też po prostu nazwać alternatywnym country ze świeżą linią melodyczną, dużą dozą poczucia humoru i zaczepnymi tekstami. Warstwa instrumentalna świadomie pozostała prosta: gitary, wiolonczela, banjo, bęben basowy i mandolina jako fundamenty dla charakterystycznego wokalu.

Jihaaaaaa, w 2021 roku The Dead South nareszcie zagoszczą w Polsce!

www.thedeadsouth.com | Instagram | Facebook


Przed zakupem biletu należy zapoznać się z REGULAMINEM WYDARZENIA.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie wypełnioną DEKLARACJĘ O STANIE ZDROWIA oraz OŚWIADCZENIE PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO (dotyczy uczestnictwa w imprezie osoby niepełnoletniej).

Organizatorem koncertów jest FKP Scorpio Poland Sp. z o.o. | Instagram | Facebook

GALERIA


WIDEO