KLUB STUDIO - 2TM2,3

2TM2,3

SVRSVUM CORDA, support: Anielski Orszak

klubstudio - 2TM2,3 SVRSVUM CORDA, support: Anielski Orszak

13.04.2024 / sob. / 20:00

THE DOORS: 18:30

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Zespół 2 Tm 2,3, potocznie zwany „Tymoteuszem” został założony w 1996 r. przez muzyków, których łączy wiara w Jezusa Chrystusa. Osobowości muzyczne: Licy, Maleo, Budzego czy Stopy sprawiły, że grupa od razu stała się legendą polskiej sceny muzycznej. Mieszanka metalu, rocka i reagge sprawiła, że stali się prekursorami tzw. „rocka chrześcijańskiego” w naszym kraju. Wyróżnia ją także równoczesna gra na dwa zestawy perkusyjne. W roku 1999 otrzymali Fryderyka w kategorii: Album roku – hard & heavy. Obecnie wracają z nowym albumem zatytułowanym Sursum Corda na który składa się 12 premierowych utworów.

Jako support wystąpi zespół Anielski Orszak.

Zespół ANIELSKI ORSZAK powstał w 2013 roku w Krakowie. Pierwotnym założeniem nowo powstałego bandu miała być luźna zabawa muzyką i robienie głównie rockowych coverów w nowych aranżacjach. Inicjatorami projektu byli Krzysztof 'Kriss' Dudek i Tomek 'Tomala' Sokołowski, ówcześni współtwórcy metalowych składów: Human Bazooka, Paradygmat i Crowd. W 2015 roku zespół rejestruje swoje demo "Dla dziewczyny..." i organizuje "ANIELSKI ORSZAK FEST", cykliczną imprezę odbywającą się co roku w Krakowie, zrzeszającą krakowskie składy grające muzykę rockową. W 2018 zespół nagrywa i wydaje LP pt. "Anielski Orszak", na którym oprócz coverów znalazły się cztery autorskie utwory. Przez kolejny rok sporo koncertuje, głównie na zlotach motocyklowych. W 2020 roku po krótkim zawieszeniu działalności, w nowym już składzie nagrywa EP "Matrix". Obecnie pracuje nad nowym, autorskim materiałem i planuje nagranie długogrającej płyty na rok 2024.

Skład zespołu: Krzysztof 'Kriss' Dudek - wokal, gitara Tomek 'Tomala' Sokołowski - bas Paweł 'Grzechotka' Węgrzyn - perkusja

GALERIA