klubstudio - Juwenalia Krako(w)skie: TYMEK x Plan Be x Skytech

Juwenalia Krako(w)skie: TYMEK x Plan Be x Skytech

1.10.2021 / pt. / 18:00 / BRAMY: 17:30

CENY BILETÓW

Typ biletu:
I pula
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

79 zł

Typ biletu:
I pula
logo
Typ miejsca:
Płyta Główna (m. stojące)
Cena:

49 zł

Typ biletu:
Normalny
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

99 zł

Typ biletu:
Ulgowy
logo
Typ miejsca:
Balkon
Cena:

69 zł

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Bilety dostępne w partnerskich sieciach sprzedaży

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Tymek
PlanBe
Skytech
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA
Oświadczenie

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

👉 Strefa Studio - Dzień 2 👈 W końcu nadchodzą! Jedyne w swoim rodzaju, uwielbiane przez każdego studenta - Juwenalia Krako(w)skie 2021! 🔥🔥 W drugi dzień w naszej Strefie Studio rozkręcimy najbardziej studencką imprezę w Polsce! 💃🏻 Przygotujcie się na skakanie do rytmu największych hitów w piątkowy juwenaliowy wieczór! 🥳

📌 Kto wystąpi? SKYTECH TYMEK PLANBE ❗ Wejście na koncert możliwe za okazaniem: ➡️ biletu ➡️ karnetu juwenaliowego oraz ważnej legitymacji studenckiej* *dotyczy wszystkich koncertów na Strefie Studio Informacje odnośnie pozostałych punktów harmonogramu już wkrótce. Masz pytanie? 🙋‍♀️ Napisz na juwenalia.krakowskie@samorzad.agh.edu.pl 📩


Skytech (Mateusz Dziewulski) to polski DJ i producent muzyki elektronicznej. Nowoczesne brzmienie, wybuchowa energia, taneczne zacięcie, a także chwytliwe melodie, to cechy charakterystyczne jego muzyki.

W roku 2017 był najczęściej słuchanym polskim artystą za granicą, w roku 2018 uplasował się na drugim miejscu, zaraz po Fryderyku Chopinie. Każdego miesiąca po muzykę Skytecha sięga ponad dwumilionowa publiczność.

Współpracował ze światowymi gwiazdami sceny elektronicznej takimi jak Headhunterz, Bassjackers, Yves V i przede wszystkim 12. DJ światowego rankingu R3hab, z którym wyprodukował dotąd kilkanaście utworów.

Wizja, pasja oraz determinacja Mateusza poskutkowała występami w każdej ze stron świata od Azji po obie Ameryki. W roku 2017 wystąpił na legendarnym festiwalu muzyki elektronicznej Tomorrowland w Belgii. Jest też stałym gościem największych festiwali muzycznych w Polsce, w tym Sunrise Festival, gdzie występuje nieprzerwanie od 9 lat.