KLUB STUDIO - LAO CHE "Trasa Pożegnalna - No To Che"

LAO CHE "Trasa Pożegnalna - No To Che"

klubstudio - LAO CHE "Trasa Pożegnalna - No To Che"

30.10.2021 / sob. / 19:00

THE DOORS: 18:00
Wydarzenie zostało przeniesione z 19.06.2021 / sob. na 30.10.2021 / sob. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.
Galeria zdjęć

Organizator

Fundacja ACADEMICA

OPIS WYDARZENIA


Drogie Panie, Drodzy Panowie! Dryń, dryń! Dojeżdżamy na pętlę. To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia. Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu. Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da. Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy. To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć. Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy.

Ale zanim powiemy Wam i sobie „cześć”... Od dawna mamy apetyt na odświeżenie starych kawałków. Nadszedł na to czas i właściwy moment – pojedziemy z nimi w ostatnią trasę. Oczywiście nie zabraknie też tych piosenek, które doskonale znacie. Mamy nadzieję, że te koncerty zrobią dobrze Wam i nam na pożegnanie. Na pewno się dużo wydarzy podczas tej trasy. To Wam gwarantujemy. Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!”

GALERIA


WIDEO