Billy Talent

klubstudio - Billy Talent

9.06.2022 / czw. / 18:00

Wydarzenie zostało przeniesione z 9.06.2021 / śr. na 9.06.2022 / czw. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Sold Out!

Bilety wkrótce!


Organizator

Live Nation

OPIS WYDARZENIA


Koncert Billy Talent zaplanowany na 9 czerwca tego roku w klubie Studio w Krakowie został przełożony na 9 czerwca 2022 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Billy Talent show due to take place this year on June 9th at Studio Club, Krakow has been rescheduled to June 9th, 2022. All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

Billy Talent wraca z koncertem do Polski !

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinium. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku Dead Silence. Ich ostatnia płyta Afraid of Heights zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście: sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album Afraid of Heights (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D'Sa w kategorii Producent Roku).

GALERIA


WIDEO