KLUB STUDIO - Denzel Curry

Denzel Curry

klubstudio - Denzel Curry

31.05.2022 / wt. / 19:00

Wydarzenie zostało przeniesione z 1.06.2022 / śr. na 31.05.2022 / wt. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Organizator

Follow The Step

OPIS WYDARZENIA


📣 ZMIANA TERMINU KONCERTU 
📣

Z uwagi na zmiany logistyczne na trasie Denzel Curry, wynikające z odwołanego koncertu w Ukrainie, występy artysty w Warszawie i Krakowie zostają przeniesione o kilka dni. Nowe daty koncertów:

Kraków - 1 czerwca -> 31 maja

Warszawa - 2 czerwca -> 29 maja

Dodatkowo koncert w Warszawie zostaje przeniesiony z COS Torwar na Letnią Scenę Progresji.

🎟 Bilety zakupione na wydarzenia zachowują swoją ważność.

Denzel Curry na dwóch koncertach w Polsce!

Artysta zagra 1 czerwca w Klubie Studio w Krakowie oraz 2 czerwca na Torwarze w Warszawie. Denzel Curry to amerykański raper i autor tekstów pochodzenia bahamskiego. Według zagranicznych mediów, artysta przywraca hip-hopowi „surowość". Jego koncerty w Polsce odbędą się w ramach trasy Melt My Eyez Tour.

Denzel zadebiutował w 2013 roku, wydając album "Nostalgic 64", którym zachwycili się dziennikarze z Pitchfork. Już 3 lata później znalazł się w gronie wybieranych przez magazyn XXL Freshman-ów, czyli najbardziej obiecujących raperów. Również w 2016 roku ukazała się jego kolejna płyta pt. "Imperial", na której można usłyszeć m.in. Joey Badass czy Rick Ross. Koncert Denzela Curry’ego w Krakowie odbędzie się w ramach światowej trasy Melt My Eyez Tour, promującej nadchodzącą piątą płytę artysty Melt My Eyez See Your Future. Pierwszym singlem promującym krążek jest "Walkin" z epickim teledyskiem w klimacie westernu sci-fi. Denzel zapowiedział gościnne wystąpienie między innymi Rico Nasty, JPEGMAFIA, slowthai, Thundercat, Kenny Beats na jego najnowszym wydawnictwie. Koniec 2021 roku był dla artysty końcem pewnej ery - szczególnie dla jego różnych alter ego.

O nadchodzącym "Melt My Eyez See Your Future" mówi: “I like traditional hip hop, I like drum and bass, I like trap, I like poetry, so a lot of that is going to be interwoven in this album including jazz and a lot of genres that I came up on as a kid and just being in my parents’ house. This album is made up of everything that I couldn't give you on TA13OO or Imperial because I was going through depression anger issues.”

Zapowiedź tego, co usłyszymy na płycie możecie zobaczyć w poniższym trailerze: bit.ly/MeltMyEyez

GALERIA


WIDEO