KLUB STUDIO - WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET & FISZ/KRÓL/MIUOSH/SZCZYL

WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET & FISZ/KRÓL/MIUOSH/SZCZYL

TOUR 2022

klubstudio - WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET & FISZ/KRÓL/MIUOSH/SZCZYL TOUR 2022

2.10.2022 / niedz. / 19:00

Bilety od 0zł


Dostępne w partnerskich bileteriach:
eBilet

Organizator

Inny

OPIS WYDARZENIA


Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022.

Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory - zarówno z albumu WMQ ”Spirit to All”, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki.

Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty.

Tak będzie i tym razem.

„…. Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz….” (Pan Matusiak, blog) „Artysta szalony, diabelnie utalentowany” (Artur Szklarczyk, cgm) „Bez dwóch zdań Wojtek Mazolewski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Od lat oczarowuje publiczność w Polsce i nie tylko.” (Nikola Nina Skopowska, All About Music) „Wojtek Mazolewski od wielu lat urzeka publiczność na całym świecie swoim niepowtarzalnym, muzycznym alfabetem.” (Jazz Press). „Wojtek Mazolewski Quintet oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów… .” (Co jest grane, wyborcza.pl) To tylko kilka dziennikarskich głosów.

A co mówi sam Artysta?

„Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.”

Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album: „Spirit To All”, rusza w trasę z Gośćmi i wierzcie, że to będzie naprawdę spektakularne wydarzenie!

A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje - tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

GALERIA


WIDEO